Iwona Sokołowska

Z wykształcenia magister marketingu oraz dyplomowany dietetyk.  Ze światem fitnessu związana od 2009 roku.

Obecnie jestem także dydaktykiem akademickim na kierunku dietetyka, który sama stworzyłam dla jednej z wyższych uczelni w Łodzi.  W dziedzinie dietetyki specjalizuję się w insulinooporności. Zgłębiam również tajniki żywienia kobiet w ciąży i kobiet karmiących. Dużo pracuję on-line, tworzę kursy internetowe, piszę bloga, udzielam porad dietetycznych on-line.  

W dziedzinie fitnessu specjalizuję się w stretchingu oraz treningu funkcjonalnym Deep Work, który skradł moje serce. Obecnie pomagam dbać o dobrą kondycję kobietom ciężarnym oraz świeżo upieczonym mamom. Można mnie spotkać na sali fitness gdzie prowadzę zajęcia aktywne 9 miesięcy oraz aktywna mama.

Podczas każdych zajęć dzielę się z uczestnikami moją charyzmą i doświadczeniem. Dbam o ich bezpieczeństwo oraz sprawiam, że wychodzą z sali pełni pozytywnej energii. 

Jestem osobą niesamowicie aktywną fizycznie, kochającą biegi górskie. Kocham góry, dlatego też od marca 2017 roku przeprowadziłam się bliżej gór na Podkarpacie. Od grudnia 2017 jestem mamą i również wracam do aktywności fizycznej, bez której nie potrafię oddychać bo jest dla mnie jak powietrze.

Chcesz mnie bliżej poznać zapraszam do mojego świata na matę.

Nie czekaj!

Umów się na trening już dziś! Nasi eksperci czekają na Ciebie każdego dnia. Możesz umówić się na trening bezpośrednio podczas pobytu w klubie lub drogą telefoniczną i e-mail.

Co nas wyróżnia?

 Profesjonalna kadra

Najlepsi specjaliści, którzy pomogą Ci zadbać o Twoje zdrowie i sylwetkę.

 Duża przestrzeń

Komfortowa przestrzeń do wszelkich ćwiczeń, świetna atmosfera oraz pełna koncentracja trenerów.

 Indywidualne podejście

Perfekcyjnie dobrany trening do potrzeb klienta prowadzony pod czujnym okiem trenera.